DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL

KATEGORIA:
POZOSTAŁE LEKI

SUBSTANCJA CZYNNA:

DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL - INFORMACJE I OPINIE O LEKUNa tej stronie znajdują się informacje o leku DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL. Znajduje się tutaj pełny opis leku, informacje o tym jak działa ten lek, w tym wskazania do stosowania leku. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować ten lek oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały następujące informacje: skład leku (substancje czynne i pomocnicze), objawy i zalecenia w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki leku - przedawkowanie, informacje na temat przyjmowania leku razem pokarmami i napojami (jedzenie, picie - alkohol), wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią - stosowanie w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią.

Bardziej dociekliwi pacjenci mogą ściągnąć pełną ulotkę leku DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL w formacie pdf - ulotka leku zawiera dodatkowe informacje, których nie zdołaliśmy umieścić na portalu m.in.: interakcje z innymi lekami, możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania - czyli, kiedy nie stosować leku, jak przechowywać lek, zawartość opakowania, informacje o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, przerwanie stosowania leku, pominięcie dawki oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Wraz z ulotką dla pacjentów, udostępniliśmy możliwość pobrania charakterystyki produktu leczniczego (CHPL), która jest profesjonalnym dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego i pracowników aptek (lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów itp.). Dokument ten zawiera szczegółowe informacje m.in.: właściwości farmakologiczne, szczegółowe dane kliniczne, dane farmaceutyczne.

Pod dokumentami znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany lek - znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie leku w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny leku, poziomu refundacji oraz weryfikacji, czy wymagana jest recepta, czy też lek dostępny jest bez recepty - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących ten lek (forum o lekach).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL? – OPIS I WSKAZANIA

Doppelherz aktiv Antireumal to lek roślinny stosowany tradycyjnie w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Skuteczność leku opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

SKŁAD DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Substancją czynną leku jest wyciąg suchy z korzenia czarciego pazura:
Harpagophyti radicis extractum siccum (1,5-2,5:1) 600 mg (ekstrahent: woda)

Ponadto lek zawiera: celuloza- proszek, laktoza jednowodna, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), krzemionka bezwodna – koloidalna, magnezu stearynian, sacharoza, tytanu dwutlenek, mieszanina powlekająca Sepifilm LP 010 (skład: hypromeloza 70-90%, celuloza mikrokrystaliczna 5-15%, kwas stearynowy 5-15%).

JAKIE JEST DAWKOWANIE DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Stosować doustnie.

Dorośli: 2 razy dziennie po 1-2 tabletek, po posiłkach; popijać niewielką ilością wody. Nie zaleca się stosowania dłużej niż 4 tygodnie, chyba że tak zaleci lekarz.

Dzienna dawka: 1,2 – 2,4 g suchego wyciągu z korzenia czarciego pazura, co odpowiada średnio 2,4 – 4,8 g korzenia czarciego pazura.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Nie zaobserwowano objawów przedawkowania.

W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Tabletki należy przyjmować po jedzeniu.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku poradzić się lekarza lub farmaceuty.

ULOTKA LEKU DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL CENA, REFUNDACJA

DOPPELHERZ AKTIV ANTIREUMAL OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here