DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY

12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

OPIS DZIAŁANIA / WSKAZANIA

Jakie są wskazania do stosowania leku DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY oraz jak działa ten lek?

Desnoran to wyrób medyczny w postaci sprayu przeznaczonego do podawania do nosa o składzie, który przeszedł szereg badań: konsumenckich oraz klinicznych.

Desnoran został stworzony, by przeciwdziałać najczęściej występującym mechanizmom chrapania, jakim jest zbyt silny rozkurcz mięśni okolic gardła występujący w czasie snu. W konsekwencji tego, wejście do gardła ulega zwężeniu utrudniając przepływ powietrza. Aby zapewnić płucom właściwą objętość powietrza, zwiększeniu ulega szybkość jego przepływu przez gardło. Wzrastające ciśnienie wywierane na gardło wywołuje drganie języczka (1) i podniebienia miękkiego (2), a właśnie te wibracje odpowiadają za odgłos chrapania (3).

Desnoran usuwa przyczynę chrapania poprzez:
– nawilżenie i zmiękczenie błony śluzowej
– poprawie napięcia tkanek gardła.

Takie działanie wyrobu medycznego Desnoran ułatwia przepływ powietrza przez drogi oddechowe niwelując wibracje i usuwając odgłos chrapania.

SKŁAD

Jaki jest skład leku DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY? Jaką zawiera substancję czynną oraz substancje pomocnicze?

Woda oczyszczona, sodu chlorek, polisorbat 80, sorbinian potasu, disodu edytynian.

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

Jakie jest zalecane dawkowanie leku DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY? Jak prawdłowo i bezpiecznie stosować ten lek? Jak długo stosować?

Desnoran ma formę łatwego do zastosowania sprayu do nosa. Dla osiągnięcia pożądanego efektu należy stosować go regularnie, co wieczór przed pójściem spać.

Użycie Desnoranu powinno być ostatnią czynnością wykonaną przed snem.

Po zaaplikowaniu preparatu nie należy już jeść, pić ani czyścić zębów ponieważ może to spowodować obniżenie skuteczności działania preparatu.

1. Przed zastosowaniem wyrobu oczyścić nos
2. Przechylić głowę do tyłu (najlepiej podczas leżenia)
3. Do każdego otworu nosowego aplikować 4 do 6 dawek
4. Aby uzyskać optymalny efekt wyrób musi spłynąć i całkowicie pokryć błonę śluzową gardła

Desnoran działa już po pierwszym zastosowaniu, lecz w nielicznych przypadkach zamierzony efekt osiągany jest później, nawet dopiero po 14 dniach używania preparatu.

Desnoran dzięki aplikatorowi typu „upside-down” umożliwia aplikację środka w pozycji leżącej, a specjalna strumieniowa końcówka „jet-stream” zapewnia skuteczne dotarcie preparatu w miejsce postawania problemu chrapania.ZAREZERWUJ DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY W NAJBLIŻSZEJ APTECE

Rezerwacja leku w najbliższej aptece w Twojej okolicy, za pośrednictwem serwisu ktomalek.pl. Możliwość rezerwacji leku zarówno na receptę, jak i bez recepty. Jeżeli apteka udostępnia informacje, istnieje możliwość weryfikacji jaka jest aktualna cena leku. Sprawdź gdzie kupić ten lek. Kupuj wygodnie i najtaniej. Podczas rezerwacji nie są pobierane żadne opłaty – za wybrane produkty zapłacisz w aptece. Sprawdź także, czy lek DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY jest refundowany oraz czy wymagana jest recepta.

OPINIE O LEKU DESNORAN – WYRÓB MEDYCZNY

Poznaj opinie pacjentów stosujących lek lub podziel się własnymi spostrzeżeniami

FORUM O LEKACH - PODZIEL SIĘ OPINIĄ. TO BARDZO PROSTE!! :)

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here