Konsultacja merytoryczna:

Dermovit A

DERMOVIT A to maść do stosowana miejscowego na skórę w leczeniu niewielkich uszkodzeń skóry, w celu ochrony skóry przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. zimnem, wiatrem, w tym po przebytych niewielkich oparzeniach, odmrożeniach, w nadmiernej suchości skóry i rogowaceniu naskórka oraz pomocniczo w łuszczycy.

Jaki jest skład Dermovit A, jakie substancje zawiera?

1 g maści zawiera 500 IU retynolu (Retinolum).

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Dermovit A – jak stosować ten lek?

W chorobowo zmienione miejsca na skórze wcierać kilka razy na dobę niewielką ilość maści.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych dotyczących przedawkowania podczas stosowania zgodnie ze wskazaniami i sposobem stosowania.

Witamina A w dużych dawkach może działać teratogennie. W razie połknięcia maści pacjent powinien skontaktować się z lekarzem.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Dermovit A – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Dermovit A w okresie ciąży i karmienia piersią?

Brak danych dotyczących stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.
Witamina A w dużych dawkach może działać teratogennie

Ulotka Dermovit A – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki dla pacjenta.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Dermovit A m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

DERMOVIT A, 500 IU/g, maść

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 7 razy

Rozmiar plku 96.21 KB

Cena - ile kosztuje Dermovit A?

Cena Dermovit A i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Dermovit A.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Dermovit A? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Eucerin pH5 Lotion Nachfüll empfindliche Haut (Opakowanie: 400 ml)Eucerin pH5 Lotion Nachfüll empfindliche Haut (Opakowanie: 400 ml) to intensywnie nawilżający balsam, opracowany z myślą o wymagającej, suchej, wrażliwej oraz skłonnej do alergii skórze.

Unikalny system przywraca skórze właściwy poziom pH, wzmacnia jej odporność na szkodliwe działanie czynników środowiskowych, co może prowadzić do jej podrażnienia…

84.99 

Zastosowanie Herbapect Junior syrop sm.bananowy (Opakowanie: 120 g)Herbapect Junior syrop sm.bananowy (Opakowanie: 120 g) to preparat na kaszel zawierający znane i cenione składniki łagodzące podrażnienia błon śluzowych gardła. Przeznaczony dla dzieci już od pierwszego roku życia, które nie potrafią odkrztusić wydzieliny oskrzelowej. Nadaje się na kaszel suchy i mokry.
Efekt działania Herbapect Junior syrop sm.bananowy (Opakowanie: 120 g)Wyciągi roś…

11.90 

Zastosowanie Ibuprom 200 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 96 )Ibuprom 200 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 96 ) to lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Stosowany jest przy słabych i umiarkowanych stanach bólowych głowy, zębów czy kręgosłupa, a także w przypadku bolesnego miesiączkowania czy bólach mięśniowych.

Ibuprom tabletki mogą być przyjmowane przy przeziębieniu i grypie, celem łagodzeniu gorączki wywołanej infekcjami wirusowymi i…

35.99 

Zastosowanie Manti smak miętowy tabletki do żucia (Opakowanie: 32 )Manti smak miętowy tabletki do żucia (Opakowanie: 32 ) jest lekiem do łagodzenia nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, takich jak zgaga, kwaśne odbijanie czy wzdęcia. Ma działanie zobojętniające sok żołądkowy, dzięki czemu może wspierać leczenie poważniejszych chorób układu pokarmowego.

Efekt działania Manti smak miętowy tabletki do ż…

17.99 

Plast.OMNIFIX E 15cm x 10m włókn.elast. (Opakowanie: 1 ) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

25.47 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief