Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Warszawa)

Przeglądasz spis aktualnie funkcjonujących aptek w całej Polsce - jesteś na stronie dotyczącej Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Warszawa). Wykaz dotyczy wyłącznie aktywnie działających aptek, punktów aptecznych oraz działów farmacji szpitalnej. Nie znajdziecie Państwo tutaj aptek i innych punktów które zawiesiły swoje funkcjonowanie. Na poniższym wykazie godzin otwarcia aptek, dni tygodnia mogą być wypisane niechronologicznie. Wynika to z różnic w danych dostarczanych przez poszczególne apteki.

Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Warszawa) godziny pracy apteki

Planujesz zakupy w aptece?

BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Podstawowe informacje na temat Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nazwa apteki: Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Adres apteki: ul. Nowoursynowska 100 02-797 Warszawa

Nazwa podmiotu: Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskigo w Warszawa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacjin
Forma prawna: SPOLKA ZOO
REGON: 388660106
NIP: 9512518130
Telefon: 604167808
E-mail: farmacja@cmt.waw.pl

W jakich godzinach otwarta jest Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie?

Apteka Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przyjmuje Klientów w następujących godzinach:

Sobota:
Poniedzialek: 08:00 – 12:00
Niedziela:
Piatek:
Wtorek:
Sroda: 08:00 – 12:00
Czwartek:  –

Więcej informacji na temat Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Apteka Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie funkcjonuje od 2021-07-01. Jest to dział farmacji szpitalnej. Aktualnie kierownikiem apteki jest Pan/Pani Weronika Karolak (nr prawa wykonywania zawodu –  19052939 – Centralny Rejestr Farmaceutów).  Apteka działa w miejscowości Warszawa, województwo mazowieckie.

Aktualny status apteki: aktywna.

Apteka całodobowa? – NIE

Może Cię także zainteresować:

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Porost islandzki z witaminą C to suplement diety dla osób dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia, stosowany przy chrypce i w suchości gardła. Zawiera Ekstrakt z porostu islandzkiego oraz Witaminę C, która wspomaga dział…

Ziaja Mintperfekt Sensitiv płyn stomatologiczny do płukania i higieny jamy ustnej z ksylitolem i glukonianem wapnia. Preparat działa antybakteryjnie oraz przeciwpróchniczo. Polecany jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Skład wolny od…

Zwiększona porcja witaminy D, czyli 800j.m. (20mcg), i gwarancja jakości marki Oleofarm – oto dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego D-Vitum 800j.m. Witamina D dla niemowląt. Polecany zwłaszcza dzieciom karmionym piersią.

Karczoch to źródło drogocennej cynaryny. Suplement diety Karczoch 250mg zawiera wysokiej jakości ekstrakt z liścia karczocha standaryzowany na zawartość 5% cynaryny. Preparat rekomendowany dla osób, które chcą wspomóc swój układ trawienny.

Polecany do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w celu wsparcia dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Suplement diety Olimp Odpormax Forte zawiera olej z wątroby rekina, ekstrakt z czosnku, cynk, witaminę A, D i E.

Wegetariańskie kapsułki z kwasem gamma-aminomasłowym. Suplement diety Gaba 500mg marki Now Foods pomaga uzupełnić codzienną dietę w ten naturalny neuroprzekaźnik, a także w porcję witaminy B6. Preparat w ekonomicznym opakowaniu – 200 sztuk.

Lek z wyciągiem z liści miłorzębu japońskiego. Produkt leczniczy Ginkoflav Med 80mg wskazany jest do stosowania dla osób dorosłych, a szczególnie dla osób starszych. Miłorząb japoński m.in…

Dedykowany osobom, które nie spożywają produktów pochodzenia zwierzęcego suplement diety Pure Veg DHA pomaga uzupełnić codzienną dietę w kwas dokozaheksaenowy. Źródłem kwasu DHA zawartym w preparacie jest olej z mikroalg (Schizochytrium sp.).

Suplement diety SFD Vitamax D3 8000IU zawiera aż 200mcg witaminy D w jednej tabletce! Zalecana dzienna porcja wynosi 1/4 tabletki, a to oznacza, że jedno opakowanie zawiera aż 800 zalecanych dziennych porcji! Preparat dla osób dorosłych.

Suplement diety w płynie Molekin D3 dla dzieci polecany jest do stosowania od pierwszego dnia życia jako uzupełnienie diety w witaminę D. Jest ona potrzebna dla prawidłowego wzrostu oraz rozwoju kości. Jedna kropla zawiera 5mcg cholekalcyferolu.

Pełen pakiet witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Suplement diety Aliness proADEK pozwala uzupełnić codzienną dietę w witaminę A, D, E i K. Zawiera on naturalne witaminy, w tym witaminę K w postaci menachinonu-7 VitaMK7.

Wskazaniem do stosowania produktu leczniczego Allertec WZF 0,01g są objawy ze strony nosa i oczu występujące w przebiegu sezonowego i przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Lek dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Preparat, który uzupełni codzienną dietę w niezbędne witaminy, minerały oraz rutynę i luteinę. Suplement diety Acti Vita-Miner + Rutyna polecany jest do stosowania m.in. w okresie zwiększonego zapotrzebowania na składniki mineralne i witaminy.

Połączenie ekstraktu z liści morwy białej oraz chlorku 1-metylonikotynamidu (1-MNA) tworzy skład suplementu diety Menavitin Diabetix. Jest to preparat polecany dla osób, które chcą zadbać o utrzymanie prawidłowego metabolizmu węglowodanów.

Preparat zawierający zwiększoną porcję witaminy K, czyli aż 200mcg w jednej kapsułce, co stanowi aż 267% zalecanego dziennego spożycia. Co ważne, suplement diety XeniVit Menachinox K2 200 zawiera naturalną witaminę K (menachinon7).

Nawilżający roztwór do nosa w postaci aerozolu Nasorin Aqua. Preparat jest dedykowany osobom, które zmagają się z nadmiernym wysuszeniem błony śluzowej nosa np. osobom przebywającym w klimatyzowanych lub przegrzanych pomieszczeniach.

Produkt leczniczy Melatonina Polfarmex 5mg to preparat, który w jednej tabletce zawiera wysoką dawkę melatoniny – aż 5mg. Lek jest wskazany do pomocniczego stosowania m.in. w przypadku zaburzeń snu spowodowanych zmianami stref czasowych.

Nasiona wiesiołka kryją w sobie bogactwo wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Suplement diety Olej z nasion wiesiołka FIT polecany jest do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w te ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu tłuszcze.

Suplement diety Aliness Lecytyna 1200mg polecany jest do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w lecytynę sojową, czyli naturalne źródło choliny. Preparat polecany w okresach osłabienia koncentracji, a także w stanach napięcia nerwowego.

W preparacie zastosowano wysokiej jakości ekstrakt z korzenia Ashwagandhy, która znana jest także pod nazwą witania ospała. Suplement diety Ashwagandha 500mg zawiera w swoim składzie ekstrakt standaryzowany na 7% zawartości witanolidów.