Aminomix 1 Novum

Aminomix 1 Novum jest roztworem zawierającym aminokwasy, węglowodany i elektrolity (sole). Aminomix 1 Novum jest podawany przez profesjonalny personel medyczny, gdy inne sposoby żywienia są niewystarczające lub nie przynoszą pożądanych efektów. Lek jest podawany do żyły za pomocą wlewu lub pompy infuzyjnej.

Jaki jest skład Aminomix 1 Novum, jakie substancje zawiera?

Szczegółowe informacje na temat składu leku, znajdują się w załączonej ulotce.

Zobacz listę produktów zawierających substancję:

Zachęcamy także do zapoznania się z wykazem substancji aktywnych. Jest to materiał profesjonalny, który opracowany został przez farmaceutę.

Znajdziesz tu opisy działania substancji, wskazania oraz działania niepożądane. Ponadto do każdej substancji przyporządkowano listę leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, które zawierają ją w swoim składzie.

Dawkowanie preparatu Aminomix 1 Novum – jak stosować ten lek?

Aminomix 1 Novum powinien być podawany dożylnie za pomocą kroplówki lub pompy infuzyjnej, w szpitalu, przez wykwalifikowany personel medyczny. Lekarz zdecyduje o dawce odpowiedniej dla pacjenta, zależnie od masy ciała oraz możliwości wykorzystania aminokwasów i glukozy zawartych w leku.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Ponieważ lekarz lub pielęgniarka będą nadzorować leczenie, jest bardzo mało prawdopodobne, aby pacjent otrzymał zbyt dużą dawkę leku.Objawy przedawkowania lub zbyt szybkiego wlewu to dreszcze, nudności i wymioty. Jeśli pojawiają się takie objawy lub podejrzenia, że podano zbyt dużą dawkę leku Aminomix 1 Novum, należy natychmiast powiedzieć o tym lekarzowi lub pielęgniarce. W takim przypadku wlew zostanie natychmiast przerwany. Istnieje możliwość kontynuowania leczenia zmniejszoną dawką leku.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Aminomix 1 Novum – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Aminomix 1 Novum w okresie ciąży i karmienia piersią?

Należy poinformować lekarza prowadzącego, jeśli pacjentka jest w ciąży, podejrzewa, że jest w ciąży lub karmi piersią.

Lekarz zadecyduje, czy pacjentka powinna otrzymać Aminomix 1 Novum.

Cena i dostępność w najbliższej aptece

Dowiedz się ile kosztuje Aminomix 1 Novum i zarezerwuj w aptece w Twojej okolicy.

Dzięki narzędziu udostępnionemu przez portal ktomalek.pl, sprawdzisz czy preparat jest dostępny na receptę, czy bez recepty.

Uzyskasz także informacje na temat poziomu refundacji także, czyli czy produkt leczniczy jest refundowany i w jakim zakresie.- sprawdź cenę produktu.

Ulotka Aminomix 1 Novum – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka Aminomix 1 Novum. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Aminomix 1 Novum, roztwór do infuzji (Roztwór aminokwasów i węglowodanów wraz z elektrolitami)

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Aminomix 1 Novum m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Aminomix 1 Novum, roztwór do infuzji (Roztwór aminokwasów i węglowodanów wraz z elektrolitami)

Opinie - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów / napisz własną opinię (forum)

Stosujesz Aminomix 1 Novum? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom.

Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.


Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii. Oferty sprzedaży/kupna leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zakup produktu leczniczego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczny dla zdrowia.

Aktualna ocena pacjentów:

12345678910
(1 ocen, średnia: 5,00 na 10)

Proszę wpisz swoją opinię!
Proszę, wpisz swoje imię lub pseudonim.