ALKALA T

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

ALKALA T - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETY

CO TO JEST I JAK DZIAŁA ALKALA T? – OPIS I WSKAZANIA

Suplement diety zawierający składniki zapewniające prawidłową równowagę kwasowo – zasadową.

SKŁAD ALKALA T, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Ddwuwęglan (wodorowęglan) sodu, laktoza, celuloza, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, sól sodowa sacharyny, guma arabska, maltodekstryna, olej miętowy.

1 tabletka zawiera 1 g dwuwęglanu sodu.

JAKIE JEST DAWKOWANIE ALKALA T? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Dorośli – 3 x dziennie jedna tabletka. Popić dużą ilością płynu.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - ALKALA T CENA

ALKALA T OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
(2 ocen, średnia: 2,50 na 10)
Loading...

1 KOMENTARZ

  1. Mam problemy z Nerkami i lekarz zalecił między innymi lekami Alkala T ale po trzech tygodniach wystąpiło swędzenie skóry[uczulenie] w tym czasie robiłem wyniki – pobierana krew i mocz,okazało się że zmniejszyła się o 1,25 Kreatynina[była3,7] i minimalnie polepszyły się pozostałe wyniki i nie wiem co leprze czy brać nadal Alkala dwa razy dziennie i na uczulenie[wapno lub Zyrtec] lub czekać na pogorszenie wyników i dializy.Wybieram I rozwiązanie i robię powtórne badania – wyniki.[Henryk lat77].

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here