Baza Leków - ulotki, opinie, informacja o leku

WPISZ NAZWĘ LEKU/SUPLEMENTU LUB NAZWĘ SKŁADNIKA PREPARATU

www.baza-lekow.com.pl
lekarstwa rozpoczynające się na 0 lekarstwa rozpoczynające się na 4 lekarstwa rozpoczynające się na 5 lekarstwa rozpoczynające się na 9 lekarstwa rozpoczynające się na A lekarstwa rozpoczynające się na B lekarstwa rozpoczynające się na C lekarstwa rozpoczynające się na D lekarstwa rozpoczynające się na E lekarstwa rozpoczynające się na F lekarstwa rozpoczynające się na G lekarstwa rozpoczynające się na H lekarstwa rozpoczynające się na I lekarstwa rozpoczynające się na J lekarstwa rozpoczynające się na K lekarstwa rozpoczynające się na L lekarstwa rozpoczynające się na M lekarstwa rozpoczynające się na N lekarstwa rozpoczynające się na O lekarstwa rozpoczynające się na P lekarstwa rozpoczynające się na Q lekarstwa rozpoczynające się na R lekarstwa rozpoczynające się na S lekarstwa rozpoczynające się na T lekarstwa rozpoczynające się na U lekarstwa rozpoczynające się na V lekarstwa rozpoczynające się na W lekarstwa rozpoczynające się na X lekarstwa rozpoczynające się na Y lekarstwa rozpoczynające się na Z
www.baza-lekow.com.pl
  1. STRONA GŁÓWNA
  2. LEKI TEMATYCZNIE
  3. ZNAJDŹ LEKARZA
  4. FORUM
  5. PARTNERZY
  6. KONTAKT


ILADIAN

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.OPIS DZIAŁANIA LEKU / WSKAZANIA

SKŁAD LEKU

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ NT. LEKU

OPIS DZIAŁANIA LEKU / WSKAZANIA

Iladian jest suplementem diety. Fizjologiczna mikroflora pochwy kobiety w okresie rozrodczym składa się z różnych rodzajów bakterii, w tym z pałeczek kwasu mlekowego należących do rodzaju Lactobacillus. Pozostając w odpowiedniej równowadze, chroni przez wzrostem obcych drobnoustrojów. Do licznych czynników, sprzyjających zmianom mikroflory pochwy należą m.in.: terapia antybiotykowa, antykoncepcja hormonalna, zaburzenia hormonalne i immunologiczne, indywidualne predyspozycje, klimakterium, zwyczaje higieniczne, częste korzystanie z basenu, sauny lub jacuzzi.

SKŁAD LEKU

Lactobacillus rhamnosus, laktoza jednowodna, laktoferyna, likopen, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus gasseri, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca). Składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik). Produkt zawiera mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

Doustnie 1 kapsułka dziennie, popijając szklanką wody. Dla uzyskania pożądanych efektów należy przyjmować preparat przez co najmniej 20 dni. W trakcie doustnej terapii antybiotykowej lub doustnego przyjmowania innych leków przeciwbakteryjnych preparat należy spożywać, zachowując co najmniej 2 godziny odstępu przed lub po przyjęciu antybiotyku lub innego leku przeciwbakteryjnego.
OPINIE O LEKARSTWIE

BRAK KOMENTARZY
*PODPIS:
EMAIL:
Zawiadom mnie o nowych komentarzach na stronie
Ukryj email
*TEKST:
 
 Serwis www.baza-lekow.com.pl jest zbiorem przydatnych informacji o lekarstwach. Głównym założeniem powstania serwisu, było umożliwienie szybkiego dostępu do informacji na temat lekarstwa w przypadku np. zagubienia lub zniszczenia ulotki załączonej przez producenta leku. Żaden serwis internetowy nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza i konsultacji ze specjalistą. Zamieszczone materiały (w szczególnośœci ulotki) są powszechnie dostępne na stronach Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Ulotki informacyjne o lekach przeznaczone są tylko do celów orientacyjnych. Najświeższe informacje od producentów leków znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. www.baza-lekow.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w załączonych dokumentach.